بیمارستان عرفان
بیمارستان عرفان در روزهای پایانی سال 85 در منطقه سعادت آباد تهران آغاز به کار نمود. بیمارستان عرفان داشتن ۲۰۰ تخته است  ۴۴۸۰ متر مربع مساحت دارد و نه طبقه با زیربنای بیست هزار متر ساخته شده است. بیمارستان عرفان علاوه بر بهره مندی از پزشکان توانمند، تجهیزات خوب و پرسنل دلسوز، فضایی بسیار شیک و تمیز دارد و از این حیث تاثیر مثبتی بر روحیه بیماران و مراجعه کنندگان محترم دارد. این بیمارستان ۱۴ اتاق عمل مجهز دارد و در تمام رشته های تخصصی و فوق تخصصی، خدمات کامل ارائه می کند. بخش زنان بیمارستان عرفان از همان ابتدا جهت ارائه خدمات به خانم‌های محترم باردار و بیماران محترم حوزه زنان آغاز به کار کرده است. این بخش گواهینامه مراکز دوستدار کودک را به دلیل اهمیت بالایی که به همراهی کودک با مادر می دهد، کسب کرده است. در کلینیک تخصصی بیمارستان عرفان نیز همه روزه پزشکان متخصص زنان به معاینه خانم‌های محترم می پردازند.
خانم دکتر نیک پور معمولا روزهای دوشنبه از ساعت 19 در بلوک زایمان بیمارستان عرفان حضور دارند و همچنین نسبت به ارائه خدمات تخصصی پزشکی شامل زایمان طبیعی، سزارین اعمال جراحی زنان و درمان بیماریهای زنان در این بیمارستان اقدام می‌کنند.
خانم های باردار می توانند در مواقع اورژانسی از ساعت 19 روزهای دوشنبه جهت معاینه به بلوک زایمان بیمارستان عرفان مراجعه نمایند.